Choď na obsah Choď na menu
 


Aké dievčatá sa páčia slovenským chalanom?

Čo ich viac priťahuje? Uprednostňujú veľké alebo malé prsia? Aké vlasy by mala mať? Čo si všímajú na jej tele a čo ich naopak vôbec nezaujíma? Prieskumu sa zúčastnilo niekoľko stoviek slovenských chalanov vo veku 13 až 26 rokov, ktorí na tieto a iné otázky odpovedali takto:


Čo si najviac všímajú chalani na dievčatách?

Chalanov na dievčatách zaujíma najviac jej tvár, naopak jej vnútro skončilo až na šiestom z dieviatich skúmaných oblastí na dievčati. Rebríček najdôležitejších vecí, ktoré si na dievčati priemerný slovenský chalan najviac všíma je takýto:

1. jej tvár
2. zadok
3. prsia
4. úsmev
5. pekné oči
6. jej vnútro
7. nohy
8. vlasy
9. brucho

Samozrejme, rôzni chalani si tieto časti dievčenského tela všímajú rôzne. V nasledujúcich grafov vidíte porovnanie, koľko percent chlapcov si tú-ktorú časť dievčaťa všíma a koľko percent príslušná časť dievčaťa vôbec nezaujíma...

Aké dievčatá sú najviac obľúbené?

Chalani majú aj svoje typy dievčat, niektorým záleží viac na inteligencií dievčaťa, ako na jej kráse. Najviac chalanov aj tak priťahujú najviac dievčatá s krásnym telom, tie sa najviac páčia 33,5% chlapcov.
Pre ďalších 30% chlapcov nie je krása dievčata, tým najdôležitejším, hlavné je, že sa s ňou dobre cítia a že dievča má zmysel pre humor. Inteligencia dievčaťa a múdrosť je hlavným kritériom pre 13,7% chalanov.
4,7% chlapcov, ešte presne nevie, čo sa im páči najviac a 2,9% chalanov je na chalanov a nepriťahujú ich žiadne dievčatá.

Zvyšným 15% chalanov sa páčia všetky dievčatá bez rozdielu...


Vlasy, oči, okuliare, oblečenie...

OČI: 58% chalanov má obľúbenú farbu očí, ktorá sa im najviac páči. Najviac letia modré oči a zelené oči. Hnedé, čierne a sivé oči sa páčia menšiemu počtu chalanov, ale sú aj takí.

OKULIARE: Na tom, či má dotyčná okuliare, alebo nie, ani tak nezáleží. Iba 15% chalanov si myslí, že sexi sú iba dievčatá bez okuliarov, prezmenu iných 8% chalanov má opačný názor - dievčatá s okuliarmi sú viac sexi! Viac než troch zo štyroch chalanov nejaké okuliare nevzrušujú - buď im na nich vôbec nezáleží, alebo sa rozhodujú podľa toho, či sa dané okuliare danej osobe hodia, alebo nehodia. Apriori však nemajú výhrady, že by okuliare nesmela mať.

VLASY: Najviac chalanov priťahujú dievčatá, ktoré majú dlhé vlasy. Takmer 60% chalanom sa páčia dievčatá s dlhými vlasmi. Necelým 30% je to jedno, aké vlasy má... Krátke vlasy sa na dievčatách páčia iba každému desiatemu chalanovi. A ak má dievča "chalanský učes" bude sa páčiť každému 33-tiemu chalanovi. Možno aj toto vysvetľuje, prečo Zdenka Predná v SuperStar dostava menej hlasov ako ostatné finalistky :)

OBLEČENIE: Chalanom vôbec nevadí, ak dievčatá nosia aj "chalanské oblečenie", čiže nohavice. Doby, keď dievčatá nosili iba sukne a suknice, sa dávno minuli. Napriek tomu, ešte stále 7% chalanov by chcelo, aby dievčatá nosili iba sukne a žiadne nohavice...
Na značkovom oblečení si potrpí iba 5% chalanov, celkovo teda až 95% chalanov nepotrebuje, aby jeho dievča nosilo značkové oblečenie...


Veľké alebo malé prsia?


Trochu viac chalanov síce uprednostňuje veľké prsia, ale ten rozdiel oproti počtu chalanov, ktorí uprednostňujú malé prsia nie je až taký veľký. 28,3% chalanom sa páčia veľké prsia naopak 23,2% chalanom sa páčia malé prsia, pre všetky baby je tu však ešte jedna dobrá správa - zvyšným 48,5% chalanom na veľkosti nezáleží...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

HELP ME

(nela, 8. 10. 2013 16:31)

HELP ME som do 11 rocneho chalana aj ja mam 11 vprvom rocniku sme spolu chodili a cez prazdniny sme na seba zabudli a teraz som do neho co mam robit...please help me...

Re: HELP ME

(Aďa, 28. 10. 2013 20:12)

Tak skús mi napísať.. či na teba ešte nezabudol a či nepojdete spolu von.. spýtaš sa ho čo má nové a tak.. PRipomeň mu dajaké vaše pekné spomienky.. Ak to nepomôže prepáč sama potrebujem poradiť.. Ja som totiž chlapca ešte nemala :(

Re: HELP ME

(Macicka, 4. 2. 2014 20:20)

Chcem jedneho chalana ale on mna nechce ale diva sa na mna a tak je sice mensi odomna a starsi a ja som o rok mladsia a vecia on je 7 a ja6 ale milujem ho

Menzes

(Nikush, 20. 11. 2013 18:39)

Ahojte baby.Potrebujem pomoc!:(mam 10a uz mam menzes nwm co mam robit.Bolí to!:( Plaseee!!!helpppp! :(

Re: Menzes

(lucia, 30. 1. 2014 21:03)

Moja :\ neboj sa,mozes si dat Ibalgin, pomáha proti bolesti :)...ale porad sa radsej s niekym

ja fakt nwm co mam robit x(

(Stela, 30. 1. 2014 8:53)

som baba a mam 10. Som do chalana. Bavím sa s jeho najlepším kamošom a on najprv povedal že je do inej baby a teraz zase že do mna.čo je potom pravda?? :( A mám ešte jeden problém s tím istím chalanom.bojím sa že sa niekedy neudržím a obímem ho.Moja kamoška to urobila a nevadilo mu to.A ta kamoška neni ani nahodou pekná.ja nwm ked ho obimem bude všetkym na smiech :( Prosím hrozne! pomôžte mi!! :/

ppotrebujeeeeem pomoc

(zzamilovaná, 27. 12. 2013 19:30)

Milujem peta. Čo mám robiť aby má chcel?

pomoc

(nespútaná, 23. 12. 2013 11:11)

čawte potrebujem pomoc pohádala som sa s jendým chalanom a lutujem to asi ho mám rada čo mám pls robit??

Re: helppp!!!!!!!

(anina a mam 20, 20. 11. 2013 17:16)

Pocuj malicka, ty ani nemas.vediet co to je ! Ja som mala prvy v 14 a doteraz toho ľutujem, nerob si chute, sex v tvojom veku by ti mohol ublizit :)

oyki

(Re: sex, 20. 11. 2013 17:13)

No asi ze tazko ved si nedostala este ani menstruaciu v 10 a sex a to že ti ho tam strčil ti moze vazne ublizit koza! Moja sesterka na to zomrela !

sex

(nikola, 28. 10. 2013 20:46)

mam 10 a spala som s kamosim vylizal mi susurku a strcil mi tam pipik a potom mi ho pichol do riti a do ust q isla od tial taka bila tekutina. tak somm ju prehltla mnamky mnamky a pitom bol na rade vybrator. a aj som vzdychala.proste bimba

Re: sex

(slavomira, 8. 11. 2013 20:03)

to vazne ???? si blba

Re: sex

(ta čo ju kritizuje ;), 9. 11. 2013 20:31)

dobre vymyslená kravina :D teda zle vymyslená kravina ;) :D

nooooo

(sisa, 29. 10. 2013 20:18)

ahojte babi mam 12 a už som mala sex ale ja som to nechcela ale kamoš ma zviedol a teraz ho budem asi do smrti preklínať.Prosím neurobte tú istú chybu čo ja.

Prosím pomôžte ! Deje sa to už 3. rok - som zúfalá - Oplatím ! :(

(Aďa, 28. 10. 2013 20:09)

Tak.. Strašne sa mi páči jeden chalan z našej triedy.. Som 7čka a páči sa mi od 5tého ročníka.. Prvé 2 dni školy som si ho nevšímala a 3: deň to prišlo.. Pomaly som ho začínala otravovať posielala som mu listy.. Nemal odomňa pokoj.. Dievčatá mi povedali že vraj ma chcel v 5tom lebo som sa mu páčila ale že ho to skoro prešlo lebo som sa strašne zmenila.. Nikdy som nebola taká aká som..Vždy som sa s ľdmi vedela rýchlo zoznámiť a tak... PRoste bola som iná.. No po pár mesiacoch som sa strašne zmenila.. V 6tom ročníku som ho eešte otravovala ale nie až tak.. často sme sa tak úprimne o nás 2 rozprávali medzi 4 očami..Len mi 2ja sami.. KAždý vždy hovoril,že by sme sa k sebe hodili :) Popravde som sa s ním pár krát pohádala.. Väčšinou som sa urážala a štvala kôli dievčatám ktoré ho zvádzali.. Všetko bolo super lebo vždy som sa s ním udobrila lebo bol strašne zlatý tak krásne na mňa vedel pozerať.. Ale nwm prečo toto mi poradte vždy ked som sa ho pýtala či so mnou nechce chodiť ta povedal že nevie tak som povedala nech sa rozhodne brala som to v pohode.. ale potom vždy povedal nie :( ale ja som aj tak nikdy neprestala dúfať.. Aj ked som po každom nie plakala vo WC dokonca tento rok mi utieklo aj pár slzičiek na MAtike.. On je úplne super a milujem ho.. KAždý nám hovorí že nám drží palce a že sa k sebe hodíme.. Vraj že vždy ked sa spolu v kúte v triede sami rozprávame tak vraj na seba zamilovane hľadíme a vždy sa na seba počas toho usmievame pekne.. Chlapci stále hovoria že on povedal že keby som mala lepšiu postavu tak by so mnou chodil.. Snažím sa pribrať ale to nejde.. :( prosím poradte mi.. :( stále dievčatá bije po zadku a chytá za cicky ale mňa nie.. Moja BFF mi robí psychiatričku stále sa jej zverujem a ona mi radí.. Povedala mi že mne to asi preto nerobí lebo mi nechce ublížiť.. Ale zase ked to robí iným dievčatám vidí že sa na ňho pozerám a že mi to nerobí dobre dokonca som minule plakala (ale to 100% nevidel len ma kamoška utešovala) - A vraj že si možno neuvedomuje že mi to až tak ubližuje.. vraj že chce aby som žiarlila.. Poradila mi že mám sa postarať aby aj on žiarlil.. Tak sme našli jedného 3-tiaka z mojej dediny - on je s inej dediny.. A tá kamoška ho upravila aby vyzeral staršie a fotili sme sa že akože spolu chodime.. On už viem že s ním chodím llebo som dalšiu kamošku požiadla aby mu povedala že vidno že ku mne dačo cíti.. a že som sa priznala že ja k nemu ešte niečo cítim ale že som jej dneska povedala že s niekým chodím takže ak ma chce má si pohnúť lebo ked sa spamätá môže byť neskoro.. a on vraj len tak nerozhodne spravil s plecami a usmial sa.. K tomu minule si kúpil košeľu za 10 ečka čo som mu ja vybrala v obchode ked sme boli na výlete..- pravidelne ju nosí do školy.. čo si to tom všetkom myslíte ?? Prosím poradte mi čo mám robiť ! :(

Prosím pomôžte ! Deje sa to už 3. rok - som zúfalá - Oplatím ! :(

(Aďa, 28. 10. 2013 20:09)

Tak.. Strašne sa mi páči jeden chalan z našej triedy.. Som 7čka a páči sa mi od 5tého ročníka.. Prvé 2 dni školy som si ho nevšímala a 3: deň to prišlo.. Pomaly som ho začínala otravovať posielala som mu listy.. Nemal odomňa pokoj.. Dievčatá mi povedali že vraj ma chcel v 5tom lebo som sa mu páčila ale že ho to skoro prešlo lebo som sa strašne zmenila.. Nikdy som nebola taká aká som..Vždy som sa s ľdmi vedela rýchlo zoznámiť a tak... PRoste bola som iná.. No po pár mesiacoch som sa strašne zmenila.. V 6tom ročníku som ho eešte otravovala ale nie až tak.. často sme sa tak úprimne o nás 2 rozprávali medzi 4 očami..Len mi 2ja sami.. KAždý vždy hovoril,že by sme sa k sebe hodili :) Popravde som sa s ním pár krát pohádala.. Väčšinou som sa urážala a štvala kôli dievčatám ktoré ho zvádzali.. Všetko bolo super lebo vždy som sa s ním udobrila lebo bol strašne zlatý tak krásne na mňa vedel pozerať.. Ale nwm prečo toto mi poradte vždy ked som sa ho pýtala či so mnou nechce chodiť ta povedal že nevie tak som povedala nech sa rozhodne brala som to v pohode.. ale potom vždy povedal nie :( ale ja som aj tak nikdy neprestala dúfať.. Aj ked som po každom nie plakala vo WC dokonca tento rok mi utieklo aj pár slzičiek na MAtike.. On je úplne super a milujem ho.. KAždý nám hovorí že nám drží palce a že sa k sebe hodíme.. Vraj že vždy ked sa spolu v kúte v triede sami rozprávame tak vraj na seba zamilovane hľadíme a vždy sa na seba počas toho usmievame pekne.. Chlapci stále hovoria že on povedal že keby som mala lepšiu postavu tak by so mnou chodil.. Snažím sa pribrať ale to nejde.. :( prosím poradte mi.. :( stále dievčatá bije po zadku a chytá za cicky ale mňa nie.. Moja BFF mi robí psychiatričku stále sa jej zverujem a ona mi radí.. Povedala mi že mne to asi preto nerobí lebo mi nechce ublížiť.. Ale zase ked to robí iným dievčatám vidí že sa na ňho pozerám a že mi to nerobí dobre dokonca som minule plakala (ale to 100% nevidel len ma kamoška utešovala) - A vraj že si možno neuvedomuje že mi to až tak ubližuje.. vraj že chce aby som žiarlila.. Poradila mi že mám sa postarať aby aj on žiarlil.. Tak sme našli jedného 3-tiaka z mojej dediny - on je s inej dediny.. A tá kamoška ho upravila aby vyzeral staršie a fotili sme sa že akože spolu chodime.. On už viem že s ním chodím llebo som dalšiu kamošku požiadla aby mu povedala že vidno že ku mne dačo cíti.. a že som sa priznala že ja k nemu ešte niečo cítim ale že som jej dneska povedala že s niekým chodím takže ak ma chce má si pohnúť lebo ked sa spamätá môže byť neskoro.. a on vraj len tak nerozhodne spravil s plecami a usmial sa.. K tomu minule si kúpil košeľu za 10 ečka čo som mu ja vybrala v obchode ked sme boli na výlete..- pravidelne ju nosí do školy.. čo si to tom všetkom myslíte ?? Prosím poradte mi čo mám robiť ! :(

pls rýchlo help

(Ema, 26. 9. 2013 15:20)

ahoj potrebujem poradit :) boli sme vonku a mne bola zima tak mi dal svoju mikinu. ako to mam brat? chce ma alebo nie?

Re: pls rýchlo help

(nela, 8. 10. 2013 16:27)

BUD JE DO TEBA ALEBO SI JEHO NAJ KAMOSKA TYM PADOM HO MOZES LAHKO ZVIEST...

Re: pls rýchlo help

(Laura, 13. 10. 2013 9:53)

Zato že ti dal len mikinu keď ti bola zima nedúfaj,možno to bola len jeho milosť ale možno sa mýlim.. závisí od toho aký máte spolu vzťah , možno ťa naozaj chce! :) Ak to máte vzájomné že sa chcete tak držím palce !! :)))

prvada

(kikuss, 30. 10. 2010 21:47)

vy stee superr v opačom zmysle modre očiii božeeee hnede su krasnunkee nie modreeee


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »