Choď na obsah Choď na menu
 


Aké dievčatá sa páčia slovenským chalanom?

Čo ich viac priťahuje? Uprednostňujú veľké alebo malé prsia? Aké vlasy by mala mať? Čo si všímajú na jej tele a čo ich naopak vôbec nezaujíma? Prieskumu sa zúčastnilo niekoľko stoviek slovenských chalanov vo veku 13 až 26 rokov, ktorí na tieto a iné otázky odpovedali takto:


Čo si najviac všímajú chalani na dievčatách?

Chalanov na dievčatách zaujíma najviac jej tvár, naopak jej vnútro skončilo až na šiestom z dieviatich skúmaných oblastí na dievčati. Rebríček najdôležitejších vecí, ktoré si na dievčati priemerný slovenský chalan najviac všíma je takýto:

1. jej tvár
2. zadok
3. prsia
4. úsmev
5. pekné oči
6. jej vnútro
7. nohy
8. vlasy
9. brucho

Samozrejme, rôzni chalani si tieto časti dievčenského tela všímajú rôzne. V nasledujúcich grafov vidíte porovnanie, koľko percent chlapcov si tú-ktorú časť dievčaťa všíma a koľko percent príslušná časť dievčaťa vôbec nezaujíma...

Aké dievčatá sú najviac obľúbené?

Chalani majú aj svoje typy dievčat, niektorým záleží viac na inteligencií dievčaťa, ako na jej kráse. Najviac chalanov aj tak priťahujú najviac dievčatá s krásnym telom, tie sa najviac páčia 33,5% chlapcov.
Pre ďalších 30% chlapcov nie je krása dievčata, tým najdôležitejším, hlavné je, že sa s ňou dobre cítia a že dievča má zmysel pre humor. Inteligencia dievčaťa a múdrosť je hlavným kritériom pre 13,7% chalanov.
4,7% chlapcov, ešte presne nevie, čo sa im páči najviac a 2,9% chalanov je na chalanov a nepriťahujú ich žiadne dievčatá.

Zvyšným 15% chalanov sa páčia všetky dievčatá bez rozdielu...


Vlasy, oči, okuliare, oblečenie...

OČI: 58% chalanov má obľúbenú farbu očí, ktorá sa im najviac páči. Najviac letia modré oči a zelené oči. Hnedé, čierne a sivé oči sa páčia menšiemu počtu chalanov, ale sú aj takí.

OKULIARE: Na tom, či má dotyčná okuliare, alebo nie, ani tak nezáleží. Iba 15% chalanov si myslí, že sexi sú iba dievčatá bez okuliarov, prezmenu iných 8% chalanov má opačný názor - dievčatá s okuliarmi sú viac sexi! Viac než troch zo štyroch chalanov nejaké okuliare nevzrušujú - buď im na nich vôbec nezáleží, alebo sa rozhodujú podľa toho, či sa dané okuliare danej osobe hodia, alebo nehodia. Apriori však nemajú výhrady, že by okuliare nesmela mať.

VLASY: Najviac chalanov priťahujú dievčatá, ktoré majú dlhé vlasy. Takmer 60% chalanom sa páčia dievčatá s dlhými vlasmi. Necelým 30% je to jedno, aké vlasy má... Krátke vlasy sa na dievčatách páčia iba každému desiatemu chalanovi. A ak má dievča "chalanský učes" bude sa páčiť každému 33-tiemu chalanovi. Možno aj toto vysvetľuje, prečo Zdenka Predná v SuperStar dostava menej hlasov ako ostatné finalistky :)

OBLEČENIE: Chalanom vôbec nevadí, ak dievčatá nosia aj "chalanské oblečenie", čiže nohavice. Doby, keď dievčatá nosili iba sukne a suknice, sa dávno minuli. Napriek tomu, ešte stále 7% chalanov by chcelo, aby dievčatá nosili iba sukne a žiadne nohavice...
Na značkovom oblečení si potrpí iba 5% chalanov, celkovo teda až 95% chalanov nepotrebuje, aby jeho dievča nosilo značkové oblečenie...


Veľké alebo malé prsia?


Trochu viac chalanov síce uprednostňuje veľké prsia, ale ten rozdiel oproti počtu chalanov, ktorí uprednostňujú malé prsia nie je až taký veľký. 28,3% chalanom sa páčia veľké prsia naopak 23,2% chalanom sa páčia malé prsia, pre všetky baby je tu však ešte jedna dobrá správa - zvyšným 48,5% chalanom na veľkosti nezáleží...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: prvada

(HH, 6. 9. 2013 23:47)

suhlasim kikuss hnede su naj :3

chcem ho a on mna ?

(neznama, 10. 2. 2013 20:49)

mam 10 chcem pekneho chlapca ale neviem ci aj on mna uz davno mi povedal ze mam chce ale len na 30 percent, co mam robit ???

Re: chcem ho a on mna ?

(duška, 18. 2. 2013 15:50)

Prosím ťa, máš desať a chceš chalana??? Si sprostá, alebo čo??? Ved to je ešte moc skoro, ja mám dvanásť, ešte som s nikým nerandilanemám nato čas ani chuť, aj ked je v našej triede pár takých fifleniek, ktoré majú frajerov a vôbec si neužívajú život. Ved ešte máš čas, randí sa bežne od 14-15, nie ve desiatich, prebohaaaa....

Re: Re: chcem ho a on mna ?

(Hej, 22. 2. 2013 16:32)

Hej davaj si pozor na jazyk staraj sa o seba a nechaj ju na pokoji . A to ty si sprostá ked ešte nemáš chalana.

Re: Re: Re: chcem ho a on mna ?

(wendy, 13. 3. 2013 7:31)

Hej baby co tie hadku mate na to este cas. No ja nie ja mam 15 ale je v 12-10 ta kdezee ani som nerozmyslala o chalanoch pravduoovediac sa mi uz pacili daktory ... ale jeden ma velmi sklamal ... v mladom veku sa este vykaslite na chalanov mozu vam iba ublizit ( zlomia vam srdce) verte mi zazila som to neni to nic prijemne....

Re: Re: chcem ho a on mna ?

(Tama, 27. 3. 2013 18:03)

Si trápna Duška hej?Nás nezaujíma koľko mas rokov a ze nerandíš a nemas na to chuť ty trapna

Re: chcem ho a on mna ?

(miriam, 17. 3. 2013 16:28)

dám ti radu... zistis to tak ked mu to povies do oci ze ho chces , a ked bude ticho a bude cerveny tak ta chce ale ked si z toho nic nebude robit nemá o teba zaujem... alebo posli svoju kamosku za tym tvojim chalanom a posli mu spravu ze ci stebov nechce chodit a podla toho to zistis... ak povie ano ma zaujem ak povie nie nema zaujem zabere to uz mám stym skusenosti ver mi.....! a ak máš pokec tak mi napíš na moj nick miriam1000 rada pomozem

Re: chcem ho a on mna ?

(romanko♥, 10. 5. 2013 21:01)

ale prosim ta moja mam novu manikuru tak nebudem vela pisat počuvaj moja krasna tak po prvučke asi je to velmi krasnučky chlapec
napriklad mo davidkosa mi strašne pači a je velmi krasnučky a po druhučke daj si pozor na kamaratky aby ti ho nevzali hej mojeno?po tretiučke pozor rozvodiček je velmi smutny moj gabko m nechcel a to som hom mal rad celich 9 ročkov.a on ma odmietol som s toho ešte teraz smutnučky no čo už

a baby?pytajte sa mna ja som vas velky priatel a pomozem vam Hej?
a moje meno je romanko tak pište:)teskam sa na vas:)

Re: chcem ho a on mna ?

(BEDNA, 6. 9. 2013 23:42)

na taketo veci je este priskoro draha... chod si kupit barbinu -.-

výška

(Soňa, 23. 1. 2012 19:22)

Mám 165 cm a chem nosiť podpätky som moc vysoká ? .. A keĎ budem mať podpätky nebudem moc vysoká ?

Re: výška

(Kate, 14. 2. 2012 10:53)

koľko máš rokov?

Re: Re: výška

(Soňa, 23. 2. 2012 16:13)

14 a už viac ako rok nerastiem :) už aj menštruáciu budem mať rok :) No a nemám 165 ale cca 163-164 cm :)

Re: Re: Re: výška

(Biushkaah, 28. 2. 2012 18:23)

Nevadí to, moja kamarátka má 165, alebo nejak tak, má 12 rokov a prerastá svoju mamu a má obrovské nohy,.. takže podľa mňa newa...

Re: výška

(Eňa, 1. 5. 2012 16:37)

ja mám 175 cm a ešte ku tomu nosím podpätky... takže kľudne ich môžeš nosiť aj ty a nebudeš príliš vysoká :)

Re: výška

(Zirraaf, 6. 9. 2013 23:40)

ty sa pytas ci si vysoka?! mas 165 a pytas sa ci si vysoka? wtf... ja mam 183 cm a ked si dam stekle tak mam 190 .. tak neviem co ta trapi ... jasne kludne si daj aj 25 cm opatky -.-

hladám si frajerku(vážna známosť)

(Patrik , 31. 8. 2013 16:12)

Ak si hladáte frajera napíšte na : patrikpag@centrum.sk ,dozviete sa viac :*

Poradňa pre baby

(-K-, 29. 8. 2013 21:04)

http://www.poradna-pre-baby.estranky.sk/

OPRAVUJEM SA

(ma ro, 14. 7. 2013 16:32)

mam 11

ako ho zbaliť

(ma ro, 14. 7. 2013 16:30)

mam 12 rokov a pači sa mi jedem 14 ročni chalan už mi via dievčat povedalo že je tieš do mna aj chalani mi to pove dali ked sme boli na jednej akcii strašne sa mi pači :*

Čo mám robiť ? :P

(Mišák :P :D , 6. 6. 2013 17:00)

Ahojte mám 13 :P čoskoro 14 :D .... páči sa mi jeden chlapec .. ale je to dosť časté raz sme sa dobili :D mala som týždeň oškreté hrdlo :P no ale strašne sa mi páči a teraz sa aj normálne rozprávame a robíme si len tak zo srandy zle :D ale neviem ako to on myslí :P poradíte mi ? :P


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »