Choď na obsah Choď na menu
 


Aké dievčatá sa páčia slovenským chalanom?

Čo ich viac priťahuje? Uprednostňujú veľké alebo malé prsia? Aké vlasy by mala mať? Čo si všímajú na jej tele a čo ich naopak vôbec nezaujíma? Prieskumu sa zúčastnilo niekoľko stoviek slovenských chalanov vo veku 13 až 26 rokov, ktorí na tieto a iné otázky odpovedali takto:


Čo si najviac všímajú chalani na dievčatách?

Chalanov na dievčatách zaujíma najviac jej tvár, naopak jej vnútro skončilo až na šiestom z dieviatich skúmaných oblastí na dievčati. Rebríček najdôležitejších vecí, ktoré si na dievčati priemerný slovenský chalan najviac všíma je takýto:

1. jej tvár
2. zadok
3. prsia
4. úsmev
5. pekné oči
6. jej vnútro
7. nohy
8. vlasy
9. brucho

Samozrejme, rôzni chalani si tieto časti dievčenského tela všímajú rôzne. V nasledujúcich grafov vidíte porovnanie, koľko percent chlapcov si tú-ktorú časť dievčaťa všíma a koľko percent príslušná časť dievčaťa vôbec nezaujíma...

Aké dievčatá sú najviac obľúbené?

Chalani majú aj svoje typy dievčat, niektorým záleží viac na inteligencií dievčaťa, ako na jej kráse. Najviac chalanov aj tak priťahujú najviac dievčatá s krásnym telom, tie sa najviac páčia 33,5% chlapcov.
Pre ďalších 30% chlapcov nie je krása dievčata, tým najdôležitejším, hlavné je, že sa s ňou dobre cítia a že dievča má zmysel pre humor. Inteligencia dievčaťa a múdrosť je hlavným kritériom pre 13,7% chalanov.
4,7% chlapcov, ešte presne nevie, čo sa im páči najviac a 2,9% chalanov je na chalanov a nepriťahujú ich žiadne dievčatá.

Zvyšným 15% chalanov sa páčia všetky dievčatá bez rozdielu...


Vlasy, oči, okuliare, oblečenie...

OČI: 58% chalanov má obľúbenú farbu očí, ktorá sa im najviac páči. Najviac letia modré oči a zelené oči. Hnedé, čierne a sivé oči sa páčia menšiemu počtu chalanov, ale sú aj takí.

OKULIARE: Na tom, či má dotyčná okuliare, alebo nie, ani tak nezáleží. Iba 15% chalanov si myslí, že sexi sú iba dievčatá bez okuliarov, prezmenu iných 8% chalanov má opačný názor - dievčatá s okuliarmi sú viac sexi! Viac než troch zo štyroch chalanov nejaké okuliare nevzrušujú - buď im na nich vôbec nezáleží, alebo sa rozhodujú podľa toho, či sa dané okuliare danej osobe hodia, alebo nehodia. Apriori však nemajú výhrady, že by okuliare nesmela mať.

VLASY: Najviac chalanov priťahujú dievčatá, ktoré majú dlhé vlasy. Takmer 60% chalanom sa páčia dievčatá s dlhými vlasmi. Necelým 30% je to jedno, aké vlasy má... Krátke vlasy sa na dievčatách páčia iba každému desiatemu chalanovi. A ak má dievča "chalanský učes" bude sa páčiť každému 33-tiemu chalanovi. Možno aj toto vysvetľuje, prečo Zdenka Predná v SuperStar dostava menej hlasov ako ostatné finalistky :)

OBLEČENIE: Chalanom vôbec nevadí, ak dievčatá nosia aj "chalanské oblečenie", čiže nohavice. Doby, keď dievčatá nosili iba sukne a suknice, sa dávno minuli. Napriek tomu, ešte stále 7% chalanov by chcelo, aby dievčatá nosili iba sukne a žiadne nohavice...
Na značkovom oblečení si potrpí iba 5% chalanov, celkovo teda až 95% chalanov nepotrebuje, aby jeho dievča nosilo značkové oblečenie...


Veľké alebo malé prsia?


Trochu viac chalanov síce uprednostňuje veľké prsia, ale ten rozdiel oproti počtu chalanov, ktorí uprednostňujú malé prsia nie je až taký veľký. 28,3% chalanom sa páčia veľké prsia naopak 23,2% chalanom sa páčia malé prsia, pre všetky baby je tu však ešte jedna dobrá správa - zvyšným 48,5% chalanom na veľkosti nezáleží...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Re: oči

(LILI, 28. 11. 2012 12:49)

HEJ A TA PREDTYM NAčO TO PISALA A NEBOLA RADšEJ TICHO......................

Priznanie

(Kristína , 27. 7. 2012 17:25)

Prešiel skoro mesiac a ja som taká aká som bola. Nemyslím len váhou, ale aj správaním. Chcem sa zmeniť. Byť rozumnejšia. Nehrať sa niekoho kto nie som. Vážiť si perfektnú rodinu, ktorú nemá každý. Starostliví rodičia a sestra , ktorá vie poradiť, podržať keď treba. Nič z toho som nesplnila, ale chcem. V jeden deň mám pocit, že zmením svet a na druhý deň som tam kde som bola. Kde je chyba? Večne sa pýtam. A teraz som nato prišla. Vo mne. Oficiálne prehlasujem, že chyba je vo mne. Vždy si na nejaký papier napíšem svoje želania. No nikdy nedôjde na ich splnenie. Prečo? Neviem, ale chcela by som to raz dokončiť. Dokončiť niečo čo som začala. V poslednom čase si pripadám ako chronická klamárka. Nechcem ňou byť. Chcem byť sama sebou. Vždy. Byť sám sebou je tá najcennejšia vlastnosť na svete. Je to veľmi ťažké byť sám sebou. Je to ešte ťažšie ako hrať sa na niekoho. Vraví sa, že ľudia sa stávajú hercami preto, lebo nevedia kto sú. Možno sa stanem herečkou, ale predtým chcem skúsiť či to nezistím. To, kto som a prečo som na tomto svete. Chcem pomáhať niekomu kto to potrebuje. V tomto článku je slovo chcem priorita, ale ja mám radšej slová ako sú : dokázala som to alebo mám to a nikdy to nepustím. Každý ma v živote nejaké ciele. No ja som si vždy myslela, že mať ciele je riskantné. Veď to chápete. Máte cieľ, snažíte sa k nemu dostať a zrazu to pohorí a vy ste sklamaní. Je to ako s láskou. To je ďalšia vec, na ktorú nemám odvahu. Ale prišla som aj nato, že občas ,sa zariskovať musí. Keď neriskujete ako keby ste nežili. A to asi nikto nechce. Otázky ako: páčim sa mu? chce ma? mám sa mu prihovoriť? odsťahovať sa? zobrať tú prácu? , trápia každého, ale nikdy nezistíme čo odpovie človek, ktorý sa nám páči alebo ako bude v novej práci. Tak prečo to neskúsiť? Ja to riziko podstúpim a práve podstupujem jedno. Píšem o svojom živote na papier a nebojím toho, že si to niekto prečíta. Poviem Vám pravda cítim sa dobre. Skúste niekedy vypnúť a pustiť si pieseň , pri ktorej sa uvoľníte. Rada počúvam pesničky od Taylor Swift. Ani neviem prečo. Ale odreagujem sa pritom. To je všetko čo som Vám chcela odkázať. Môžete kľudne reagovať. Môžete sa pýtať a odpoviem Vám.


Volám sa Kristína. Mám 14 rokov a snažím sa chápať ľudí a ich správanie.
Ak by niekto potreboval rady o chlapcoch zastihne ma na maile kristinakijovska@centrum.sk


Re: Priznanie

(PIPI, 28. 11. 2012 12:46)

DAM TI RADU POčKAJ KED BUDEš MAT 18 A VIAC . PPROSIM NEOTRAVUJ NA DOSPELACKYCH STRANKACH.....................................

pomoc :)

(paťka, 27. 11. 2012 22:49)

ahojte,poradte mi
pači sa mi jeden chalan.spoznala som ho iba pred mesiacom ale až tak dobre sa nepozname.strašne som sa doňho zabuchla ale on ani nevie že existujem :/ čo mám robiť? :)

Re: pomoc :)

(lili, 28. 11. 2012 12:40)

myslim že by si sa mala upravit a okuzlit ho a neskor ho pozvat na rande...

Degeš

(LILI, 28. 11. 2012 12:37)

myslim si že to s tym vemenom tam nmyslia važne,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?

Och, tí chalani...

(Nika, 20. 7. 2012 19:22)

Skoro 3% chalanov je teplých... Kam to ten svet speje? -.-

Bohužiaľ taká je realita

(redaktorka, 9. 5. 2012 21:13)

Baby mám 15 a dám Vám radu. Vačšine chalanom je jedno ako sa chováte, či máte 140 alebo 180 centimetrov hlavne aby sa mal čím chváliť a kam pichnúť ;). Isteže sú aj výnimky ale tie človek nájde len veľmi veľmi ťažko...inak poznámočka: neulizujte si vlasy a majte vždy pekne upravené nechty. To chlapci milujú!

Keby ste volačo potrebovali napíšte mi :). Poradím. e-mail: adina255@centrum.sk

VOLAJTE... :(

(Janka, 18. 2. 2012 20:25)

0949730112... prosim mam menší problém mohli by ste mi zavolať??? ja vám to vysvetlím...prosím rýchlo volajte... lebo si asi niečo spravím... :(

hrôza

(Barbora, 11. 11. 2011 18:58)

ty chalani sú strašný teraz čo sa mám na hlavu postaviť aby som sa dakomu zapačila

......

(Evi, 30. 10. 2011 19:08)

Podla mna sa ma chalan proste zamilovat.Ma sazamilovat do teba a nie do tej na ktoru sa len hras za si.Musi ta mat proste rad taku aka si :).

...

(kaja, 13. 8. 2011 15:00)

no super kto má teraz vedieť či sa mám ostrihať alebo nie...ale treba brať ohlad aj na povahu a co komu vyhovuje a neriadiť sa len radami...treba byť takou akou si... :P :D

ACHHH

(dada, 19. 7. 2011 15:22)

máM 11 A POL a idem do 6 triedy. V triede máme 16 chalanov a iba 3 baby + ja . Väčšine s našich chalanov ide len o jedno !!! chytat nás za zadok,prsia a olizovat sa ... Máme im dať po hube alebo si nechat???? je to dost nepríjemné pls napíšte mi na pokec: rihanna281 alebo na e-mail : radoslavadrgova@atlas.sk, rihanna281@azet.sk

hovado

(emčaaaa, 18. 7. 2011 19:10)

boze ty chalani su taky sprosti im ide len o krasu ale ze ta baba moze byt tupa jak tacky tak to im nevadi hlavne ze vizera jak stetka velke kozy chuda a namyslena ty kks

waw

(Klarušik, 20. 5. 2011 18:17)

podla mna sa tieto percentá každí den menia takze to neni az taká pravda ,pravda bi to bola kebi sa do tohto zapojila celá chalanská populácia xD mam 13 a poznam chalanov ktorí maju uplne ine nazori a babi nezabudajte ze mozete mat oci modre hnede aj nebickovosachovnicove ale ak vasej laske na vas zalezí budu sa jej vase oci páčit , ved oci su brána do duše :)

Supéér rady pozri aj na moj blog

(rebelky13, 21. 4. 2011 20:10)

ahojte pozriete saa aj na moj blog?? www.rebelky13.blog.cz dakujéém =))

heh

(MImUSQA, 12. 2. 2011 18:38)

Funguje to sama som to vyskúšala a funguje som nadmieru spokojna ... skuste to aj vy ostatné :) neolutojete :) veď risk je zisk :)

Lol

(Kikuss, 8. 12. 2010 18:47)

skuusim too!!

:))) Môj názor

(Wiky, 27. 11. 2010 13:30)

Pre kikuss: Podľa mňa sú krajšié modré ako hnedé :) Ja mám zelené ale podľa mňa sú hnedétaké strašne obyčajné.. Ale viacmenej podľa mňa na tom ani tak chalanom nezáleži, pre nich sú krásne všetky oči ich milovanej :)

pravda

(ttina, 28. 10. 2010 21:25)

ty chalani su nenormalni


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »