Choď na obsah Choď na menu
 


Chceš svoj idol zbaliť a očariť?Mám tu zopár trikov na chalanov.

  • Je to trocho čudné, ale nedávaj mu veľmi najavo, že po ňom ideš.
  • Ak si si aj ty všimla, že občas na teba mrkne alebo si sa dokonca dozvedela, že sa na teba vypytuje, trošku sa na neho zvodne usmej, ale nie veľmi, mohol by sa zľaknúť, lebo chalani chcú babu dobýjať, inaky by ich to nebavilo.
  • Ak si sním ešte nehovorila, nadviaž nejaký menší rozhovor alebo do neho nenápadne drgni a usmej sa.
  • Ak je dobrý v nejakej činnosti mohla by si ho požiadať o pomoc čo sa týka tej veci. Aspoň si bude myslieť, že máte rovnaké záujmy.
  • Chalani milujú vyzívavé veci (ale primerané k veku), tak by ti niekedy nezaškodilo sa nahodiť.Ale pozor nieje každý taký chalan.
  • Ak pojdete na nejakú párty motaj sa okolo neho (ale nevtieraj sa moc) Semtam do neho drgni, alebo si pri neho len tak sadni a ak sa mu páčiš začne prvý a ostatné už pôjde samo.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Re: milujem ho

(LiA, 7. 10. 2013 17:18)

mam jeho facebook a je to dost blbe lebo na facebooku casto neni :((
chcem mu to povedat ale ja sa strasne bojim ako odpovie ze ked sa mu nepacim :( je do fakt dost tazke..

Zamilovaná až po uši

(Nikuš, 1. 10. 2013 21:14)

strašne sa mi pači naš nový chalan vola sa erik som donho občas idem z jednim chalanom z triedi von a on hovori ze je vraj do mna ale kamoška hovorí že jej napísal že sa mu pači najviac z triedy laura ale není do nej čo mam robiť prosím velmi poradte mi

som z neho zufala

(Nela, 30. 9. 2013 16:06)

Ahojte, potrebujem pomoc... Paci sa mi jeden spoluziak a zevraj je domna... Som z toho zufala.. Dnes sme pisali test a nestihla som dve cvicenia lebo som na neho pozerala a myslela... Pomozte mi prosiim... Kazda rada bude dobra....

NKN

(Laura, 27. 9. 2013 22:20)

Ahoj mám najlepšieho karata a stale sa s ním santim atd. Ale ja som donho a neviem vo mám robyt lebo sa bojím že ked mu to poviem znicim kamaractvo a ked mi to nepoviem znicim seba

:D

(Ja, 22. 9. 2013 0:05)

Ahoj,páčim sa jednému chalanovi a on mne tiež napísal mi ci sním nechcem chodiť do teraz som mu nenapísala ano,nie mám 13 čo mám robiť? Moja staršia sestra ešte frajera nemá a má 15 neviem čo s tým :/

Re: :D

(Zlatá pomoc, 27. 9. 2013 10:02)

CHod ved nemôžež celý život bzť bez partnera

chalan

(ja, 25. 9. 2013 19:23)

som do takeho chalana a pritom ho vobec nepoznam a ako som ho videla tak som bola do nho ale neviem co mam spravit aby bol on do mna

Re: chalan

(pavol :D, 27. 9. 2013 9:59)

Ak sa ti páčim stretneme sa o 17:25 v parku maj sa pusa.

Re: chalan

(pavol :D, 27. 9. 2013 10:00)

Ak sa ti páčim stretneme sa o 17:25 v parku maj sa pusa.

dakujem

(karolina , 10. 9. 2013 18:49)

neviem ci tvoja rada funguje ale rada to skusim

pomoooooc

(lulka, 27. 1. 2013 15:25)

Ahoj,
Paci sa mi chalan chodim s nim do triedy a aj s nim sedim :-) chcela by some s ním byt nieco viac akoo kamoska :-) no a Jed a kamoska mi povedala ze sa mi pacim a hovori mi casto ze som krava a raz mi povedal ze som lesba a cez hodinu mi vzdy nieco rozprava alebo ma zabava a niekedy ma tak postuchuje a bije....
Myslite ze sa mu pacim??
Pomozte prôooooooooosiiiiiim!!!
A AK by so mnou chcel chodit niesom mala (man 11 no skoro 12

Re: pomoooooc

(sim*, 20. 3. 2013 18:26)

Ak do teba stále zaparuje tak to znamená že je do teba blázon aj moja kamoška to tak robila jednému chalanovi MAJOVI** a on zatial neviem či je do nej ale stále sa an nu usmieva a tak
:-) a ked budete v tej lavici a bude ta bit tak mu povedz že : Prepáč ale môžem sa ta spýtat či by si so mnou nešiel von alebo tak nejak :-) aspon to skús :)

Re: Re: pomoooooc

(lulka, 9. 9. 2013 20:09)

DAKUJEM!!!!! cez prestavku som sa ho spytala ci ma cas, a on ze hej a rad pojde so mnou na rande a teraz spolu chodime a vsetci hovoria ze sme super par. :-)

neviem či ma ma rad

(emily, 8. 9. 2013 8:36)

Mám 12 páči sa mi jeden chalan z becky a neviem či ma ma rad pri mne sa chová trochu ako idiot a hovorí vtipy keď sme na prestávke,spolu na hodine alebo keď stále prejde okolo našej triedy pozrie sa na mňa aj sa mi niekedy pozdravi alebo do mňa drgne. No moje spolužiačky stále na nho pikrikuju a mňa strapnuju ale na obede na mňa pokukuje a spolužiačky mi to hovoria ale aj na nho niekedy pozriem a som kus hambliva. PLEASE HELP POTREBUJEM ČÍM SKÔR TO VEDIEŤ. Dopredu dik.

Zalubena

(Karin, 16. 8. 2013 20:35)

vieš mám 11 a on tiež mám ho rada ale neviem či on o mňa ale celí máj kedy mám narodeniny mi skakal na nohy vyplazoval jazyk Povedal mi že som škaredá a on aj ja máme peky a on ma volá pehatí jano alebo mi povie sykorka ale ja mu poviem že ty ryšavec a minule som ho pritlačila k stene za to že mi chcel stať na nohu a on ma chcel odtlačiť a buchal ma flaškou niekedy keť príde ku mne som nervozna a neviem čo povedať aby som sa mu pačila prosím porať mi ako mám zistiť či sa mu pačim

Zalubena

(lea, 11. 8. 2013 11:41)

Takže ja mám 11 a on 13 a som doňho bezhlavo zamilovaná. Niekedy to vyzerá že aj on je do mňa a inokedy nie. Prosím o radu. RýCHLO!!!
P.S. Sme susedia.

Potrebujem poradiť

(Domča, 8. 8. 2013 12:14)

Mám 14 rokov chodím do 8 triedy a paci sa mi jeden 15 rocny deviatak. uz dlho sa mi paci, ale nemozem mu nic povedat ani naznacit lebo ma okolo seba skupinu chalanov. obcas sa na mna usmieva, no je do neho polovica bab zo skoly.....uz mam iba posledny rok potom uz pojde na strednu a ja ho neuvidim.....co mam robit?

Re: Potrebujem poradiť

(L, 10. 8. 2013 14:41)

Tak...na tvojom mieste by som sa mu prihovorila alebo aspon spoznala s jeho kamaratom/kamaratmi a dohodla si ze pojdete všetci von.....tam sa spoznate blizsie a ked sa mu pacis aj ty urcite ta pozve znova von :) nezufaj a pusti sa do boja ved si nejaka baba nie?? :D

kajka

(12-ročný rozdiel, 10. 8. 2013 12:45)

Mám 17 a som zaľúbená do chalana ktorý je odo mňa o 12 rokov starší aj on je do mňa a povedal že si so mnou začne až o rok ako to mám vydržať

krátky príbeh bez konca

(jana laktišová, 13. 7. 2013 2:13)

ahojte .. mam 16 rokov a mala som 22 ročného priateľa , s ktorým som bola týžden aj 3 dni a rozisli sme sa za jeho robotu ale piseme si stale na facebooku a aj som sa ho minule pýtala že či ma este chce a on mi na to odpisal že ano ... neviem co si mam o tomto vsetkom mysliet ... myslite že ešte mame šancu sa dat dokopy??? :) dakujem za váš názor :) :D :)


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33

následující »