Choď na obsah Choď na menu
 


Chceš svoj idol zbaliť a očariť?Mám tu zopár trikov na chalanov.

  • Je to trocho čudné, ale nedávaj mu veľmi najavo, že po ňom ideš.
  • Ak si si aj ty všimla, že občas na teba mrkne alebo si sa dokonca dozvedela, že sa na teba vypytuje, trošku sa na neho zvodne usmej, ale nie veľmi, mohol by sa zľaknúť, lebo chalani chcú babu dobýjať, inaky by ich to nebavilo.
  • Ak si sním ešte nehovorila, nadviaž nejaký menší rozhovor alebo do neho nenápadne drgni a usmej sa.
  • Ak je dobrý v nejakej činnosti mohla by si ho požiadať o pomoc čo sa týka tej veci. Aspoň si bude myslieť, že máte rovnaké záujmy.
  • Chalani milujú vyzívavé veci (ale primerané k veku), tak by ti niekedy nezaškodilo sa nahodiť.Ale pozor nieje každý taký chalan.
  • Ak pojdete na nejakú párty motaj sa okolo neho (ale nevtieraj sa moc) Semtam do neho drgni, alebo si pri neho len tak sadni a ak sa mu páčiš začne prvý a ostatné už pôjde samo.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: krátky príbeh bez konca

(Michaela, 6. 8. 2013 17:24)

Určite ano :)

Re: krátky príbeh bez konca

(Pavla, 7. 8. 2013 19:06)

ahojte mam 13 a všetci chlapci z mojej triedy su o domna menši .poradte prečo chalani z mojej triedy maju radšej menšie dievčata a mna vobec aj ked som pekna a mam dobru štihlu postavu.

Pomoc

(? ? ? , 4. 8. 2013 13:04)

Ahojte paci sa my chalan o 5 rokov starši. Aky je vaš nazor na vekovy rozdiel 5 rokov ? ? ? Vopred dakujem .

Prosím pomôžte mi

(Kaja, 21. 7. 2013 13:49)

Ahoj mam 11 a páči sa mi chalan odo mňa rok starší v škole má triedu nad nami je to ale strašné lebo sa páči skoro polovičke bab zo školy ale vždy keď ide okolo mňa po chodbe tak ma potiahne za vlasy alebo ma potkne jeho naj kamoš mňa neznáša ja bivam v dedinke 10 minut cesty od mesta Senica kde on býva a chodíme tam do školy do školy ale plus pre mňa je že tento rok prestupuje do triedy mojej naj naj kamošky prosím poraďťe mi ako zaujať jeho pozornosť

Re: Prosím pomôžte mi

(Kaja, 21. 7. 2013 13:56)

a ešte on je futbalista a ja rada hrám futbal ale som hrozne hamblivá a keď prejde okolo mňa tak sa červenám ako rajčina

Re: Prosím pomôžte mi

(Taká onaká brunetká , 31. 7. 2013 22:14)

Poradím ti toto ja som mala byt teraz 6 a on bude 9 a čo a sme spolu do nho bola Natala A mila atddd snimi bol a do mna zoznam sa snim alebo niečo sprav aby si ta všimol spítaj sa ho kdo sa mu stvojej triedy páči alebo niečo no čo skus poradit ty mne ja som to skusila :) a veľa štastia :) :*

Milujem

(Taká onaká brunetká , 31. 7. 2013 22:09)

Ahoj som do chalana mam 11 a on 16 lenže to je to že aj on ma chce a ja jeho tiež už 2 roky konečne ho mám a bojím sa toho mám strašne dobru mamu Lubim ja nadovšetkooo na svete ale on je jedini chalan ktorý ma chápe pochopý ked mu poviem nie sme teraz asi tak,tak spolu ale zas to je take bojím sa lebo mám stolo zle víčitky pomožte mi prosíím čo mám robít :( som stoho nadne :-(

prvy pohlad ale iba pre mna

(simona, 14. 7. 2013 15:33)

Ahoj mam 11 a on tieš začalo sa to tak no vlasne ked som si ho prvy krat všimla tak som ho pokladala za diamant je to vazne kus chlapa a pry futbale žiari ale ked cez prestavku ku mne pride tak sa cela rožiarim a niekedi pride ku mne a začne mi hovorit vtipi a ja sa usmievam ako slniečko no je proste užasni ale on ma trocu rad moju spolužiačku no nviem čo mam robit ale skusim tie tvoje radi

Ako ho oslovit

(NiKy, 7. 7. 2013 17:56)

Ahoj mám 13 rokov a chodím do 7triedy strašne sa mi páči chalan z 9-triedy je fakt nádherný...:-) furt sa po mne pozerá no nemá odvahu ma oslovit a ani ja ju nemám ... podla toho čo hovorí celá škola aj on je do mna poriadne zamilovaný ...no proste je hanblivý a nemá odvahu ma oslovit ...musím s tím niečo robit poradte mi ako ho oslovit dakujem ... a inak mimochodom teraz nwm ako ho mám vobec stretnút lebo práve ukončil 9-triedu na našej škole...jedine na sídlisku ale nwm kedy chodí von ... dajte mi nejakú radu prooosssííííímmm dakujem :)

ňo?! :D

(Akafuka, 26. 5. 2013 15:00)

čaute, potebujem pomoct, bo som do jedneho chalanka na treningu. So sesterkami sme sa na nho boli kuknuť a kričali sme na nho Šani Haršani a tak... pozerala som si jeho twiter (či jak sa to vypisuje) vyzerá to tak, že má babu, ale písal si s nou takto pred mesiacom... no a ja ked som čakala na trening (ja som v inej skupine časovej jak on on je pred mnou) a prišla som skorej, nikto so mnou nečakal tak som si sadla a čakala. V tom všetci okrem Šaniho vybehli von na ulicu že sa idu fotiť... Šani si daval ine tričko alebo čo neviem proste sme tam ostali len my dvaja, a šanik sa na mna kukal a proste priamo do okál takým pohladom že : a vyzeralo to ako keby niečo šiel povedať ale nič nepovedal aj ja som chcela niečo povedať ale nepovedala som nič. čo si o tom myslíte? :)
A prosím nepíšte mi že mi chcel povedať že mám vypadnúť lebo sa ide obliecť proste on okolo mna prešiel len v tedy sotal v telocvični dlhšie a neviem čo tam robil a bol tam posledný takže seme sa stretli iba my.... a ten pohlad ... no.. :)

Re: ňo?! :D

(Akafuka, 26. 5. 2013 15:01)

P.S. on je o 3 roky starší ja mám 11-on 14...

Re: Re: ňo?! :D

(Jana , 24. 6. 2013 15:03)

Ty by si ešte nemala čo byliť chalana a hlavne o 3 roki staršieho radšej sa uč lebo skončíš ako bezdomovec a nebudeš mať nič !!!!

Neviem či ma chce.

(Nina, 23. 6. 2013 11:43)

Je to chalan z triedy.Je taký divný hlavne na mňa je to taký uchylák.Cez prestávky sa spolu rozprávame.Už si vypýtal aj moje číslo a hovori všeliaké také divné veci chce aby som mu sedela na kolenách,chce po mne písať jeho meno so smajlíkom ;) alebo :* ...Zastáva si ma a keď mám dostať zu znamku tak ukecáva učitelku aj mi radí pri tabuli.Stále sa mi pozerá na cecky aj keď tedy nemám výstrich.Chcel už odo mňa pusu ale nwm či to myslel vážne lebo sme sa smiali.Pozerá sa na mňa cez hodiny.Už chcel dokonca aby som išla ku nemu ale nešla som niako sa to nekonalo.Ja viem,že s tohoto samozrejme vyplíva že ma chce lenže najhoršie je že on to robí aj inej babe dokonca mojej najlepšej kamaratke.Nevadí mi to nie som žiarliva ale su dni keď je len s nou a aj keď je len a len so mnou.Niekedy sa na mňa ani nepozre a neprehovoríme spolu ani jedno slovo :( nwm čo mám robiť

Všetci na mňa čumia.A nikto sa mi neprihovori.

(Sima, 23. 6. 2013 11:33)

mám 14 rokov a ešte som nikdy nemala chalana.Ani som sa s nikým nebozkávala akurát na líce.Ale moje kamaratky mi hovoria že som moc pekná.Nechápem tomu že mi nikto nepovedal že ma chce nwm možno že sa hambia ale niektoré baby nemaju ani cecky aj niesu pekné a maju chalana a ja mám aj krásnu postavu.Chcela by som už chalana aj keď mám vela kamošov nikto mi nič ešte nepovedal.Akurát povedal taký jeden chalan v mojom veku ,že som pekná a mila a to tiež nie mne :( ...Ja som taká že sa mi začne páčiť každý pekný.Veľa chalanov po mne ,,čumí" ake doslovne ma vyzlieka pohľadom ale nikto sa mi neprihovorí :( :( chalani z inej triedy hovoria že by ma vyzliekli a ..... no viete čo stále hovoria ,že som sexi a aj ostatný tak prečo nemám chalana prečo mi nikto nepovie,že ma chce?

Pomožte

(Kika, 22. 6. 2013 18:39)

Ahojte, som strašne zamilovaná do jedného chalana a naozaj neviem čo mám robiť! Vraví mi že ma miluje a stále čo je super lenže ja nieviem čo mám robiť ! Mám ísť s ním von a neviem čo mám s ním robiť má isť somnov aj kamoska a s nou aj chalan ktory sa jej paci .... A my naozaj nevieme čo máme s nimi robiť aby sa nenudili ! Ja mám 13 a on 14. A kámoška má 14 a jej chalan 14 :/ Prosím poradťe mi do PONDELKA

Poooooooooomoooooooooc

(Vanesa, 21. 6. 2013 12:50)

Prosim odpowedajte dakto mam 13 rokov a v skole je chalan ktory sa my velmo velmo paci on ma 15 rokov on je Poliak ja Slovacka.Obcas sa namna pozrie a ked nevidim tak sa pozera na mna ale neviem ako nanho je velmi pekny fakt by som ho chcela zbalit.Tak prosim o radu.PS Dakujem.

poomooc

(Zuzi , 19. 6. 2013 21:37)

PROSIM VELMI PEKNE O RADU....Mam 13 a lubim chalana,ktory ale o mna nema vobec ziadny zaujem ,jeho kamarati mi vravia ze ho iba otravujem a ja stracam nadej ze to nevide a niekedy som tak blizko ,obcas na MNA mrkne ,aj sa usmeje ...:-) ,veelmi ho lubim ,prosim vas poradte

Prosím o radu

(Jenna, 14. 6. 2013 19:42)

Prosím o radu páči sa mi jeden chlapec no vidíme sa stále keď idem do školy ale neviem či je ten pravý no ja mám 12 a on neviem koľko má. Strašne sa mi páči ale je taký bezcitný keď je s kamarátmi a keď je o samote tak sa na mňa občas pozrie. prosím o radu strašne ho mám rada :/ :)

pomoooc

(juj :D, 14. 6. 2013 12:59)

prosim o radu. velmi sa mi paci jeden chlapec z netu ale problem je v tom ze ja mam 13 a on 14. no a neviem .... ma rad motocross tiez ako ja mnoo. chatujem s nim na facebooku. a neviem ci sa mu pacim lebo on mne urcite . prosim pomoooooooc ja ho mam straaasne rada :( :( :(

vekoví rozdiel!pomóóóc!!

(anonym, 11. 6. 2013 17:51)

Prosím o vážnu radu!Milujem jedného chalana.Lenže problém je v tom,že ja mám 12 a on 17!Chodíme spolu na zuš. Poznám sa s ním len pol roka.Neviem či sa mu nepáčim aj ja. Stále sa tlčieme,on sa smeje na mojich vtipoch a hádžeme po sebe cukríky.Prosím pomóc,ja ho mám stráášne rada!!! ;-((


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33

následující »