Choď na obsah Choď na menu
 


Chceš svoj idol zbaliť a očariť?Mám tu zopár trikov na chalanov.

  • Je to trocho čudné, ale nedávaj mu veľmi najavo, že po ňom ideš.
  • Ak si si aj ty všimla, že občas na teba mrkne alebo si sa dokonca dozvedela, že sa na teba vypytuje, trošku sa na neho zvodne usmej, ale nie veľmi, mohol by sa zľaknúť, lebo chalani chcú babu dobýjať, inaky by ich to nebavilo.
  • Ak si sním ešte nehovorila, nadviaž nejaký menší rozhovor alebo do neho nenápadne drgni a usmej sa.
  • Ak je dobrý v nejakej činnosti mohla by si ho požiadať o pomoc čo sa týka tej veci. Aspoň si bude myslieť, že máte rovnaké záujmy.
  • Chalani milujú vyzívavé veci (ale primerané k veku), tak by ti niekedy nezaškodilo sa nahodiť.Ale pozor nieje každý taký chalan.
  • Ak pojdete na nejakú párty motaj sa okolo neho (ale nevtieraj sa moc) Semtam do neho drgni, alebo si pri neho len tak sadni a ak sa mu páčiš začne prvý a ostatné už pôjde samo.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Pomoc

(Sofia, 1. 2. 2012 20:17)

Mám 12 rokov a velmi sa mi paci jeden chalan. Ale on ako keby som ani neexistovala. Totiz nie som ani pekna. Chcela by som aby sme aspon boli kamarati, ale bojim sa, ze si ma zhnusi a ze sa mi bude vysmievat. Sofi

Re: Pomoc

(Niky365, 3. 2. 2012 17:14)

Neboj sa Ak sa ty Páči Nedáwaj mu to as velmi najawo Pozdraw sa Mu sumej sa na nho :) a uvidiš a obliekaj sa stylovo ako sa mu to páči.Ak sa mu zapačiš Tak Uvidiš a Uprawuj sa Maluj ! PS nIKA

Pomóóc!!

(SašulienQa, 26. 1. 2012 15:11)

Ahoj Mne sa páči jeden chalan ale on je do mojej kamošky (ASI). Ako si ho mám získať? Určite skúsim tvoje rady ale neviem ja mám iba 10 rokov.

Kikuške

(SáruškQ, 31. 1. 2012 21:31)

Ahoj my sa nepoznáme já viem sorry že ti píšem . Kikuška nenáhli sa tak sťahom chalani sú blbcy ktorí si nevedia vážiť baby no niektorý. A ked ideš okolo neho tak sa neschováváj povec mu čo knemu naolzáj cýtíš dobre ale ked ťa nepozná tak to je iné tak sa sním nejako zoznám aby ste boli kamoši a potom bude uvidíš aj viac najprv budete kamoši potom naj kamoši a potom vsťah. Urob niečo aby si ťa všímol já som mala toto isté že si ma nevšímál jeden chalan lenže já som začala trapošiť a tak dalej a potom sa do mna zaľúbim já som o nho bojovala bojúj aj ty a tak sa na teba pozrie uvidíš určite sa mu páčíš nehovor a ešte niečo možno je to blbos to čo už newa nije. A kto mylije bojije. A ešte ráz sorry že ti píšem já ti chcem len pomoct aby si bola sním šťastná dobre :)

Prosím pomôžte

(Kikušaa, 27. 1. 2012 18:59)

Už dosť dlho sa mi páči jeden chalan, je o dva roky starší.Ja neviem ako mám začať, keď idem okolo neho schovávam sa ako môžem a pritom ma ani nepozná. Ani sa na mňa nepozrie, mám pocit že tuš že sa mi páčí, ale niečo mi vraví že ja sa nepáčim jemu. Prosím pômožte mi, ďakujem :D

bla bla

(neznáma , 27. 1. 2012 16:48)

take iste clanky som čitala X - krat, je to okopirovane !!

Prosím pomoc

(Tyna, 25. 1. 2012 19:15)

Zamilovala som sa do spolužiaka stále sa na mňa pozerá a provokuje ma .. Nechapém ho .... a hambím sa mu to povedat .... čo ked sa mi vysmeje alebo čo ?!

ach

(sisi, 19. 1. 2012 15:47)

paci sa mi jeden chalan ale on si ma nevšima.obcas sa na mna pozrie.raz som si k nemu sadla a nebolo nič.raz som sedela na stoličke a on prišiel ku mne a povedal čau beby. ja ho strasne milujem a neviem ako mu to dať na javo.pomožte mi prosim

co ja?

(Alex, 18. 1. 2012 16:23)

Ahoj,mám taký menší problémik.Som do môjho spolužiaka,aj sa na mňa usmieva aj všetko (v tomto problém neni).alee problém je,že doňho je aj moja kamarátka, a ona jaksik sa okolo neho stále motá,a nevzdá sa,dokým s ním nebude chodiť. Lenže aj ja s ním chcem chodiť. No ale ja sa bojím,že keď zistí,že ten chalan je do mňa,tak sa so mnou prestaane baviť. Čo mám robiť? Ďakujem

Potrebujem pomoc SURNE

(Pepa, 6. 1. 2012 21:06)

Velmi sa my paci jeden chalan.Ja som 6. a on je 7.
Vsedci my hovorie za je do mna ale ja neviem ako sa mu mam prihovorit alebo nieco take je to pre mna zlozita situacia.
Ale je tu aj jedna baba uz s nou chodil ale ona je stale do neho ale on ju uz nemiluje.Takze potrebujem pomoc.

:(((((((((((

(marieta, 30. 12. 2011 19:35)

mam 12 a paci sa mi chalan z nasej triedy ma tiez 12 ale niekedy mam pocit ze ma nechce a niekedy sa na mna zasa usnmeje a mam pocit ze ma chca co mam robit?
prosim porad mi

ešte niečo

(Mariana, 27. 12. 2011 14:46)

a dokonca som si všimla že v pondelok sa na mňa veľmi pekne usmievalk a aj žmurkal na mňa

pomoc

(Mariana, 27. 12. 2011 14:43)

mám len 13rokov ale páči sa mi jeden veľmi pekbny chalan ale neviem či on omňa stojí lebo on ma 21rokov a neviem ako s ním nadviazať kontak ked sa stretneme vždy ho olen pozdravím ale nesnažím sa s ním rozprávať vždy sa hambím ale na nete si spolu stále píšeme a mam dokonca ja jeho tel. číslo ale nemam odvahu mu zavolať prosím o radu

rada pre Emmu

(rady pre baby, 20. 12. 2011 20:00)

tak je v poho. takýto má byť naozajstný chalan.ikeď vieme že dokonalí chalan neexistuje.je v poho.

rada pre Emmu

(rady pre baby, 20. 12. 2011 19:57)

očividne je steba vedľa ako tá jedľa. nejako mu tú lásku prejav.

a este daco dodám

(Emma, 20. 12. 2011 18:23)

mam 10 a ten chalan o ktorom som rozprávala sedel zo mnou dokonca cez hodinu na mna pozerá a ked aj ja nanho tak sa navzájom na seba usmievame je to fajn ale takto to asi nemôže ísť navždy že? A este čo mám robiť normálne sa spolu bavíme a dokonca ked sa na prstávke bláznime nasa skupina aj on je v nej tak je ku mne neskutocne suprový dokonca sa zo mnou cez hodinu normal baví

Nutne potrebujem pomoc!

(Emma, 20. 12. 2011 18:12)

Páči sa mi jeden chalan z našej triedy odvtedy čo sa jeho kamoš presunul ku bifľošom je ku mne milý dokonca mi napisal správu na facebooku a doteraz sa zo mnou nebavil

co si o tom mislim lubka

(rady pre baby, 18. 12. 2011 7:55)

ja si o tom mislim ze ked nema zaujem o vstah kasli nan ho.da ti mozno vediet.

rada pre kiku

(rady pre baby, 18. 12. 2011 7:50)

pozvi ho niekam

pre luci

(rady pre baby, 18. 12. 2011 7:49)

noa?ked si zo vsetkeho robi prcu jeho vec


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33

následující »