Choď na obsah Choď na menu
 


Chceš svoj idol zbaliť a očariť?Mám tu zopár trikov na chalanov.

  • Je to trocho čudné, ale nedávaj mu veľmi najavo, že po ňom ideš.
  • Ak si si aj ty všimla, že občas na teba mrkne alebo si sa dokonca dozvedela, že sa na teba vypytuje, trošku sa na neho zvodne usmej, ale nie veľmi, mohol by sa zľaknúť, lebo chalani chcú babu dobýjať, inaky by ich to nebavilo.
  • Ak si sním ešte nehovorila, nadviaž nejaký menší rozhovor alebo do neho nenápadne drgni a usmej sa.
  • Ak je dobrý v nejakej činnosti mohla by si ho požiadať o pomoc čo sa týka tej veci. Aspoň si bude myslieť, že máte rovnaké záujmy.
  • Chalani milujú vyzívavé veci (ale primerané k veku), tak by ti niekedy nezaškodilo sa nahodiť.Ale pozor nieje každý taký chalan.
  • Ak pojdete na nejakú párty motaj sa okolo neho (ale nevtieraj sa moc) Semtam do neho drgni, alebo si pri neho len tak sadni a ak sa mu páčiš začne prvý a ostatné už pôjde samo.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

pomôžte mi :/

(Laura, 10. 6. 2011 15:17)

V našej triede je jeden chalan, ktorý sa mi už dlhšie páči. Ja a moja kamoška sme si všimli, že po mne pokukuje. Na školskom výlete sme boli väčšinou spolu, prosil ma by som sním šla tam a tam. ale neviem ako mám zistiť či sa aj ja páčim jemu. POMOC !! prosím odpíšte, na e-mail mojej kamošky- henika.hl@centrum.sk

Pomooc

(kika, 2. 6. 2011 13:35)

Som siedmačka a strašne sa mi páči jedem ôsmak z našej školy už som sa s ním pár krát rozprávala aj si s ním píšem na FB ale on je taký úžasný...a ja so mu to bojím povedať pls poraďte mi. Ďakujem

CHALAN

(kika, 15. 5. 2011 20:19)

ahojte ...som siedmačka a strašne sa mi pači jeden deviatak..Neviem ako sa mu mam prihovoriť.čo mam spraviť aby sa mi aspoň raz pozdravil. som do neho uplne Paf .pls PORADTE MI :d

Chalan

(Dominika, 6. 4. 2011 11:58)

Ahojte,
Chodim do 5. triedy, a na zaciatku sk. roka sa k nam pridaly ziaci z Krivej.No a v polovici 1. polroka som sa zamilovala do jedneho z Krivcov.Lenze on nie je z nasej triedy ale zo 7. a obcas chodil do nasej triedy za ostatnymi Krivcami ale potom prestal.Chodil iba jeho kamarat.Zistila som ako sa vola a este ze ma mladsieho brata ktory chodi do triedy s mojim mladsim bratom ktory je vo 4. triede. A ten chalan sa na mna obcas pozre a mislym si ze je do mna.Zrejme som to zistila ked som videla ako sa na mna pozera pri skolskej zabave a v kulturaku na diskoteke.Prosim som zufala nechcem pocitit smutok.Mohli by ste mi pisat odpovede na moj e-mail:
dominika.melisa@centrum.sk
Dakujem

RaDa

(rada, 28. 3. 2011 16:04)

Ked chcete zbalit chalana,tak ked idete okolo neho tak vrtte zadkem,a snazte sa bit dost vtipna.Ale moc ssa mu NEVTIRAJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pomoc!

(Lollipop :), 12. 3. 2011 14:15)

Ludia keby ste vy vedeli ako ja strašne niekoho chcem.Som stoho úplne zúfalá.Prečo mna nikdo nechce?Ved som vysoká,štíhla,velmi pekná,kučeravé dlhé vlasy,vždy upravená,múdra,veselá,plná humoru...no predca nikoho nemám.A mám 16 a pochádzam s Talianska.Ved už viete aký sú Taliani nie? pomocc!!

poradte MI PLS

(sisi, 7. 3. 2011 15:36)

nevem ako ho mam zbalit skusala som ze som sa nahodila a nic to je hrozné ale zakukoval na mna pri obede a hovoril a usmjeval sa na mna a jak som isla po chodbe a ja som isla a on isjel s kamosmi a potom sa zastavil a pozeral namna nwm co to znamená

velmi sa mi paci

(sisi , 6. 3. 2011 18:34)

ale on mi napisal ze nesom jeho typ a nevem co mam robit !!!!!

No...

(Júlia, 22. 2. 2011 16:32)

Ja mám jedného dobrého kamaráta do ktorého som , a máme spolu strašne veľké rozhovory chodíme spolu domov kupujeme si dary ale neviem ako mu mám povedať že som doňho

ahoj

(trkvas, 11. 2. 2011 20:36)

ahojte paci sa mi jeden chalan ale neviem ako mam zistit ci sa mu aj ja páčim a ako ho mam zbalit ! prosim pomozte mi !! :(
prosiiiim !!!!!!!!!!!

ahoj

(trkvas, 11. 2. 2011 19:51)

ahojte paci sa mi jeden chalan ale neviem ako mam zistit ci sa mu aj ja páčim a ako ho mam zbalit ! prosim pomozte mi !! :(

Pomýlila som sa z tým nickom

(Kikush, 6. 2. 2011 12:18)

To som zase ja z nadpisu neviem ten nick maciatko je takto maciatko_245 hej?? dikii paa

Neviem...

(Kikush, 6. 2. 2011 12:17)

Volám sa Kika mám 13 rokov a chodím do 7.triedy... Mám veľmi pekného spolužiaka ktorý je ku mn e milý a dobrý..V 5.ročníku a v 6.ročníku som ho mala veľmi rada ako kamoša všetko začalo po konci 6.ročeníka cez leto..Našla som ho na pokeci a tam sokm mu napísala žačali sme si písať každý deň a postupne aj 10-krát za deň potom my povedal jeho facebook a začali sme si písať aj tam...Každý deň sme si písali bez prestávky až kým sa jeden z nás neodhlásil dobre sa nám spolu písalom a začínala som postupne myslievať len a len naneho a to bolo tiež bez prestávky vždy ke´d niektorý z nás už ide offline z fb alebo kecu tak si povieme paa a nie ahoj to paa sa mi zdá krajšie a milšie :)...potom začala škola a my sme sa stále spou bavili a stále teraz je už polovička šk.roka a my vždy ráno pred 8:00 pred druhým zvonením ideme na chodbu spolu sami a rozprávame sa potom ma hoci kedy zavolôá s ním do školského bufetu a tam sa bavíme kým neotvoria nejaký chalan sa ma len dotkne a môj spolužia naneho už kričí aby mi dal pokoj je to super chalan a začala som k nemu cítiť niečo viacej ako len kamarádsku láska ja som k nemu začala cítiť normáknu skutočnú lásku :* neviem bez neho žiť ak niekedy ona alebo ja odídeme do iných škôl nwm ako bez neho prežijem mám taký pocit že aj on chce mňa lebo sa ma už viacej krát pítal či ho chcem a ja som bola ticho ona povedal že ale nie srandujem heh :) To ma mrzelpo ale nie ež tak lebo ja viem že to myslel v skutočnosti a nesrandoval tak CmuQ hihi :) lúbim ťa a ako ti to mám dať najavo?? Prosíím poradte mi niekto na nicku maciatko_254 alebo na nicku Kikush.11 dikii ahojte

Pre sisku

(miska, 26. 1. 2011 16:32)

ajmne sa lubi chalan a je o 3 roky starsi a vobec si ma nevsima dokonca si ma vymazal z frendov na FB to si nevsimaj oni su niektory hrabnuty :( :(

OMG

(Siskáá:), 23. 1. 2011 15:36)

čaawte tak pači ssa mi jeden chalan aje odomna o 3roky starši ale ani sa na mna nekukne ja ušš nwm čo robiť tak skusimm to papa:P

Radu :(

(Ala :), 29. 12. 2010 19:27)

Páči sa my chalan ktorý je odomna 1,5roka starší velmi sami páči jedna baba ponom isla a ja som mu pisala jak sprostá :( a potom som mu povedala ze nechcem vztach ale chcem ake az ked budem mat 12rokov to bude za chvílu je pekný no ale skúsim radi a velmi dakujem za radi dík :-) ahojte :-*

help :(

(Maťa, 17. 11. 2010 20:39)

ahojky ... paci sa mi jeden chalan , ale je odomna o rok starsi... neviem ako s nim zacat debatu .. pls pomozte mi

moj love gaara :P

(lovegaara, 15. 11. 2010 18:58)

jééé diki skusim to pekny blogíz :)

nic

(gabuska, 25. 10. 2010 18:24)

haaaaaaaaaaaaaaaa

CO MAM ROBIT ABI SOM HO ZBALILA

(Patka, 27. 8. 2010 21:35)

ALE KED UZ MU TO POVEDALI ZE SOM DON HO TAK CO MAM UROBIB ABI SA PRIZNAL ZE JE DOMNA ALEBO MI TO POVEDAL


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33

následující »