Choď na obsah Choď na menu
 


Chceš svoj idol zbaliť a očariť?Mám tu zopár trikov na chalanov.

  • Je to trocho čudné, ale nedávaj mu veľmi najavo, že po ňom ideš.
  • Ak si si aj ty všimla, že občas na teba mrkne alebo si sa dokonca dozvedela, že sa na teba vypytuje, trošku sa na neho zvodne usmej, ale nie veľmi, mohol by sa zľaknúť, lebo chalani chcú babu dobýjať, inaky by ich to nebavilo.
  • Ak si sním ešte nehovorila, nadviaž nejaký menší rozhovor alebo do neho nenápadne drgni a usmej sa.
  • Ak je dobrý v nejakej činnosti mohla by si ho požiadať o pomoc čo sa týka tej veci. Aspoň si bude myslieť, že máte rovnaké záujmy.
  • Chalani milujú vyzívavé veci (ale primerané k veku), tak by ti niekedy nezaškodilo sa nahodiť.Ale pozor nieje každý taký chalan.
  • Ak pojdete na nejakú párty motaj sa okolo neho (ale nevtieraj sa moc) Semtam do neho drgni, alebo si pri neho len tak sadni a ak sa mu páčiš začne prvý a ostatné už pôjde samo.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

sarrafoglü

(veronica, 26. 11. 2014 21:11)

Paci sa mi jeden chlapec vola sa roman ..ale on ma 9 rokou a ja 10... ale o to neide.. Velmi je pekni je moj spoluziak ale moja kamaradka vie ze ho kcem ale robi zo seba akoze ze nic nevie lebo druhe kamaradki mi vsetko hovoria ale on.. Sa na mna vzdi pozera a smeje sa ale podla mna on to robi naschval akoze robi si zomna asi srandu a vsetci hovoria ze raz kce ma aj ked to asi neni pravda podla mna a raz vsetci hovoria ze kce eboni no spoluziacku raz hovoria ze sa mu pacim a raz hovoria ze poboskal spoluziacku eboni .. Ale ja ho velmi kcen mne nejde o to ze je reper ale o to co k nemu ciitim ...ILove you... My darling.baby ..so much <3 <3 <3 <3 <3

pomooooooooc

(ja, 25. 11. 2014 16:02)

Chodím so 14rocnim chalanom na strelecky a páči sa mi volá sa ján ale voláme ho janko chodíme do istej školy ale nevidame sa často ked sme išli zo súťaže tak som sa mu oprela o ľavé rameno a nič , neodvraval vredu som sa do neho zalubila ja mám 10rokov a áno 14 neba vekový rozdiel? Miluje má ? Pacim sa. mu? Pomôžte mi

čo mam robit

(pata, 22. 11. 2014 18:44)

A ked je starši a ja mladšia a ma rad futbal a raz smom do neho drgla a už sme sa tak trochu spoznali a diva sa stale na mna možno sa mu pačim.a chodime do tej istej školi a vola sa jozef berčik i love you je krasni

alebo aj sem , radcej sem

(erika, 19. 11. 2014 21:23)

piste na fb:erika babíková

(erika, 19. 11. 2014 20:03)

paci sa mi spoluziak a neviem ci aj ja jemu

(erika, 19. 11. 2014 20:01)

Caute mám 10a on je môj spolužiak on sedí s takým chalanom a ten chalan čo s ním sedí je taký bez nálady a povedal že by radcej dolnou sedel ako s ním že som zábavná a kazdy čo povie že by chcel sedieť s tým cholano čo sedí on tak povie že je lepšie silnou sedieť sme iba kamoši chodíme spolu do školy aj do triedy , sme taký partaci čo spolu robia šibalstvá. Pomôžte mi ho zbaliť alebo aspoň zistiť či je domna.

potrebujem radu prosim

(Ala, 16. 11. 2014 11:35)

Mám 15 rokov a páči sa mi môj kamos ktorý má 16 .. Nieje ani pekný ani skaredy ale o to mi neide ja len ho potrebujem zbalit alebo aspoň nejako naznacit že s ním chcem chodit ale neviem ako :/

potrebujem radu prosim

(Ala, 16. 11. 2014 0:18)

Mám 15 rokov a páči sa mi môj kamos ktorý má 16 .. Nieje ani pekný ani skaredy ale o to mi neide ja len ho potrebujem zbalit alebo aspoň nejako naznacit že s ním chcem chodit ale neviem ako :/

Potrebujem rady

(Laura, 9. 11. 2014 18:33)

Ahojte ;) mám 13 rokov a páči sa mi strašne 1 chalan býva v tej istej dedine ako ja a má 15 rokov ... píšeme si na fb a chodíme aj niekedy von 1 som mu napísala že či ide zahrať basketball a on že hej a to bol večer .. o par dni neskor mi napísal to iste tak som šla... NEVIEM CI JE DO MNA :/ prosím pomožte 1 moja kamoška chodí von a on jej robí zle trochu .. a dneska ju aj capal :D po zadku atd aj sa spolu bili a mna iba chytol za ruky a tiež ma chcel zbit ale ja som od nej silnejšia a povedal že ona je slabsia odo mna ako mam dosiahnut aby bol do mna ? :( PROSIM PROSIM POMOZTE VELMI PEKNE DAKUJEM ..

Čo mam robit ?

(Zuzka :D, 9. 11. 2014 13:17)

mam 12 rokov pači sa mi jeden chalan sme uz spolu od malicka .... mam ho strasne rada ale neviem ci on mna ... Mala by som sa s nym porazpravat ???

Ach

(Kikuš, 21. 9. 2014 14:37)

Mam 13 a pred 2 mesiacmi som chodila s 15 rocnim chalanom.. potom sme sa rozisli ale ja by som s nim chcela zas chodit aj sme si pred 2 tyzdnami pisali na fb pusinky atd. Ale sprava sa ku mne pekne ... ale ako mu mam nenapadne naznacit ze s nim chcem zas chodit ?

Re: Ach

(Lila, 1. 11. 2014 13:59)

tak skus si spomenut ako si ho zbalila pred tim a skus to znovu mozno to vide :D drzim palce

Neviem co robit

(Nikola, 1. 11. 2014 13:47)

takze paci sa mi chalan hladala som vselijake typy ale vsade sa pise ze ked sa budeme rospravat......... problem je ze sme sa v zivote nerospravali iba cez fb a to len tak. poslednom case sa mi zacal zdravit ale znie to tak akoby si robil srandu a akoby toho nebolo dost kamaratka ma pred nim strapnuje. stretavam ho kazdy den v skole na chodbe a ja sa citim trapne prosim baby pomozte mi ja neviem co mam robit aby som sa s nim zacala bavit, urobila dobry dojem a aby som ho dostala!!! Prosím porate mi.

ako ho dostat

(Ema, 30. 10. 2014 13:30)

Páči sa mi jeden chalan ma 12 a ja 11chcel mi dat pusu ale prisiel tam kamarat a tak sme si nedali pusu a potom boli prazniny a tak sme sa nevidely a neviem ako ho zase dostať.Pomoooooooc!!!!!!!!čo mam robit

co robit ??

(Sisi, 2. 10. 2014 20:40)

Poradte mi , paci sa mi jeden chalan je odo mna o rok straší a chodí to tej istej školy, vidíme sa len na obedoch , mne sa on páci ale ja neviem ci aj ja jemu a neviem ako si s nim mam pisat na fb ?? pomoc

Re: co robit ??

(julka, 26. 10. 2014 10:07)

vies ono je to dost blbe ze sa s nim vydis iba na obede skus zacat dajaku nevinnu konverzaciu hoc co
potom si skus zistic co ma rad a tak a mozno sa ti podari co chces

este nieco

(nika, 26. 10. 2014 10:04)

ja som v prime na gympli a straaaasne sa mi paci jeden chalan sedi s mojou kamoskou a k nej chodim kazdu prestavku tak sa s nim dost bavim a ja neviem co dalej myslim na nho den inoc........prosim pomozte mi

ja som sama sebou

(Klaudia, 12. 10. 2014 9:05)

Mi ked sme isli na vilet ku krizi tak ked sme tam dosli mali sme povedat co chceme a mne sa to splnilo nemozem povedat inac sa to zrusi

Poradte mi prosim

(bibiana, 11. 10. 2014 9:51)

Mám 11 rokov a páči sa mi 13-násť ročný chalan. Už som sa z ním rozprávavala a dokonca sa na mňa usmial a žmurkol

Prosím poraďte

(Miša, 1. 10. 2014 17:13)

Potrebujem radu. Mám 12 a veľmi sa mi páči môj spolužiak. Skoro všetci v triede hovoria alebo si myslia, že spolu chodíme. Bohužiaľ to tak nie je. Nesedí so mnou, ale aj tak sa dosť často rozprávame. Raz sme boli my dvaja na kružku a nikto iný tam nebol len taký malí chalan, ktorý bol večne mimo. A bola tam naša triedna učiteľka. My sme stáli vedľa seba a on s nenápadne priblížil a jemne si oprel ruku o moju. Učiteľka rozprávala a asi po desiatich sekundách prerušila vetu a spýtala sa, či spolu chodíme. Ja som sa rýchlo odtiahla a povedala som, že nie v žiadnom prípade, no on len stál na tom istom mieste ani sa nepohol a len potichu hovoril, že nie. A ešte ma požiadal, či by som s ním nešla na dva krúžky. Myslíte, že je do mňa alebo len preháňam? A ešte, že som sa ho pýtala s kým by chcel sedieť, keď nás učiteľka bude presádzať a povedal, že so mnou.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33

následující »