Choď na obsah Choď na menu
 


kamošky

Napíšte do komentarov co vás trápi a ja sa vám posnažím pomosť

TAK LEN PÍŠTE

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nechapem ho !!!!

(Julia, 15. 7. 2015 20:23)

Takže je to fakt zložite baby ja fakt potrebujem vasu pomoc !!! Začalo to v škole obi dvaja sme sa zaclai na seba dívat nwm prečo ale začal sa mi pačiť. Mavali si čo raz očne kontakty a sa aj na mna usmieval ...... ale bol malinky problem nerozpravala som sa snim som sa hambila... Raz ked som bola v bufete tak som sa rozpravala stakym chalanom a on tam prišiel a neviem či žiarlil alebo čo on tam prišiel a začal mu niečo hovorít a takja som už išla ja som debil mohla som tam ostať... Potom som videla že bigaduje tam nejakom staku ako zeleninar alebo čo ked som tam čakala na kamartaku tam kde on brigaduje ja som bola na opačnej strane a on ja nwm čo robil on bol o niečo opretí a sa tam zažal cez to na mna dívať ked som sa rozpravala kamartku a sa začal nakukovať a ja som sa na nom smiala.... A ešte som zabudla s tej školy nwm či to niečo znamena no on ja nwm sa pochytil s mojím spolužiakom ja ho nemam ako rada a on tam prišiel a začal ho byt a my sme sedeli na lavici a sme sa na ních divali a on potom tam kde som ja sedela kusok od mojej stoličky stal a začal mu nadavat a ja som sa trochu na tom smiala a on sa tiež uškrenal ... :D :D A teraz ide ta horšia čast !!! :( Som ho požiadala o priaťelsvo na FB a on ju nepotvrdíl... :( a asi 3 krat som mu ju poslala a ju zrušel a aj tak sa dival na mna ako šlahnutí potom som mu napisla že: Prečo ma nepotvrdíš a on neodpisla ale videl to. Potom som bola s kamartaku v takom mi to volame že drobček no sme boli v tom drobčeku a ja som kamartku čakala ako vonku ta lavičke a on tam prišiel a sa začal na mna divat a išiel do vnútra. Potom tam vonku si sadli jeho 2 kamarati a on tam prišiel .... a ja som bola otočena ko zadom ku nemu a on potom išiel ako na druhu stranu sa oprel o stenu a sa začal na mna divat ale ja som sa na nho nedivala ja som sa divala rovno :D potom ked prišla kamartka tak sme išli a ja som išla úprava a ona druha a ja som sa otočila a ja na nu že pooj a on sa vtedy na mna pozrel a fest sme sa divala na sebe do oči ale ja som sa už otočila lebo sme išli preč ... takže Fakt neviem čo si ma už mysliet ani že čo mam robiť???!!! poomoc ... a Vo vpred Dakujem za radí ... :)

Re: Nechapem ho !!!!

(Gabí, 16. 7. 2015 10:22)

Podľa všetkého je do teba totálne zbláznený :DDD Ak sa páči aj tebe, tak prečo to neskúsiť?? Samozrejme, najprv by si ho mala spoznať a uvidíte čo ďalej. Mali by ste hodiť spolu reč. A potom sa ho môžeš spýtať prečo ti nepotvrdil tú žiadosť :)))

Re: Re: Nechapem ho !!!!

(Julia, 16. 7. 2015 21:37)

Ale ja nwm že o čom tak sa snim rozprávať ja by som ho chcela aj pozdraviť len sa bojím že ma neodzdravy

Re: Re: Re: Nechapem ho !!!!

(Julia, 17. 7. 2015 9:11)

Ešte som zabudla že kamartaka ma chce do nho podknut .... a ona si myslí že ma namotava že vraj aby som si myslela že ma u nho tu nejak šancu..... tak ja už fakt to nechapem !!!!!

Re: Re: Re: Re: Nechapem ho !!!!

(Gabí, 17. 7. 2015 12:13)

Ak sa na teba bude pozerať, skús sa na neho mierne pousmiať, nie vyškierať, ale vieš len tak jemne. A možno sa usmeje aj on na teba :)) Ak áno, tak keď ho uvidíš tak ho pozdrav, neboj sa.

Re: Re: Re: Re: Re: Nechapem ho !!!!

(Julia, 18. 7. 2015 15:48)

a čo ked ma nepozdraví

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechapem ho !!!!

(Gabí, 18. 7. 2015 20:29)

Tak podľa mňa, keď sa mu páčiš mal by sa odzdraviť. Tak buď zariskuješ a pozdravíš sa, alebo počkáš pokiaľ sa pozdraví on :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechapem ho !!!!

(Julia, 18. 7. 2015 22:40)

A keď ma stále iba namotava .... A mam ešte otázku ako ho mam namotat

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechapem ho !!!!

(Julia, 18. 7. 2015 22:44)

Prepac mobil mi upravuje chybi :

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechapem ho !!!!

(Julia, 18. 7. 2015 22:47)

A co keď ma on iba namotava aby som bola do nho kamaratka si mysli že ma stále namotava..... Ako by som ho mohla namotat ? Prepac ja už fakt neviem čo mam robiť

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechapem ho !!!!

(Julia, 18. 7. 2015 22:48)

A co keď ma on iba namotava aby som bola do nho kamaratka si mysli že ma stále namotava..... Ako by som ho mohla namotat ? Prepac ja už fakt neviem čo mam robiť

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechapem ho !!!!

(Julia, 20. 7. 2015 17:28)

Okey

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechapem ho !!!!

(Gabi , 20. 7. 2015 15:31)

No tak sa skús nejako pekne nalíčiť a sprav zo seba krásavicu :))) Určite sa mu budeš páčiť ešte viac ak sa nalíčiš, ale zase sa nemachli :DD iba tak pekne jemne. A takto upútaj pozornosť.

Čítajte, nemám naozaj nič

(Tália, 7. 6. 2015 21:47)

Ahojte, nemám nič!!! Rodinu, kamošou ani len zvieratko. Nič!! Viete prečo??? Rodičia ma spravili z trucu, a ako dar k narodeniu mi darovali dom ktorý voláme,,detský domou,, Nemám tam kamošou. Jediné čo ma baví je chodiť na túto stránku a čítať vaše komenty. Všetky sú vážne krásne, pretože sa trápite láskou. Lebo lásku máte ale čo ja???? Mňa tu nikto nemiluje. Namám ani len lásku pre rodičou. Neberte toto tak ako na vás kričím alebo si vybíjam nervi ale dnes som nabrala odvahu a napísaka som to čo skutočne cítim. Rada by som vám vo vašich problémoch poradila ale ja sa v ničom neviznám. Dúfam že aspoň vyyyy ste músre a poradíte mi. Chcem sa vás opýtať ako byť jedna z vás?? Aspoň sa tak cítiť ako vy. Mať priatelou a cítit pohladenie rodiča. Počuť raduvod mami v ženských veciach a tak. Tak sa ozvyte stačí mi ahoja budem rada že aspoň niekto to čítal. Pomaly rozmýšľam nad tým že ak sa tu vôbec žiadna neozve nechám to tak a žiletka mi hádam pomôže. Tak sa ozvite prosím

Re: Čítajte, nemám naozaj nič

(....:)), 10. 6. 2015 21:57)

Takýto život musí byť naozaj ťažký, keď nemáš rodinu ani priateľov, ale prosím ťa nesiahaj si na život. Nestrácaj život kvôli tomu, že ťa opustila tvoja rodina. Asi sa to ľahko vraví, kedže ja mám rodinu, ale skús to vziať tak, ako to je. Prihováraj sa k ostatným, buď k nim milá, neviem aká si povahovo, ale ak k nim budeš zlá tak ver mi, že si ťa neobľúbia. Aj keď ťa odmietnu, tak sa otoč a skús to medzi inými. Neviem si predstaviť, ako deti žijú v detských domovoch a veľmi rada by som im pomohla, ak by som mohla. A čo sa týka tej lásky, tak tej celkom sama nerozumiem :)) Ale poviem ti, ak sa zamiluješ, často prichádza veľké sklamanie. Ale myslím si, že raz jedného dňa si nájdeš pekného a dobrého chlapca a budeš mať rodinu, a hlavne si neber príklad z tvojich rodičov. Na lásku nikdy nieje neskoro. :) A ak chceš byť ako jedna z týchto dievčat, tak ako som povedala pozhováraj sa so slečnami z detského domova. Dúfam, že tam je niekto v tvojom veku.

Re: Re: Čítajte, nemám naozaj nič

(Tália, 13. 6. 2015 11:08)

Naozaj neviem ako sa im mám prihovárať keď má každý z nich svoju partiu, a ja ani k jednej nezapadám. Sú to taký frajeri ktorý sa predvádzajú tým že ich rodičia nechcú. Ja sa tým neviem pedvádzať. Mala som jednu kamarátku ale ona ma opustila lebo aj ona si vybudovala partiu myslela som že to bude lepsie že ma k nim zobere ale povedala mi že na ňu ani tch ostatných nemám. Mám 16 . Vätšinou sa tam hrám z deťmi ktoré tiež skončili v detskom domove. Áno je to ťažké...mať taký život. Na život som si siahla už 3 krát,ale nikdy som si neprerezala žilu. Nedokázala som to. Vždy keď to akúšam najde sa niečo kôli čomu to nechcem spraviť. Predstavím si život u náhradnýchrodičou a potom to nejde. Dakujem ti za radu a za to že si sa ozvala. Dakujem ti velmi velmi velmi velmi dakujem.

Re: Re: Re: Čítajte, nemám naozaj nič

(.....;), 13. 6. 2015 19:56)

;( nemáš začo. Nemâm pocit, že som ti pomohla, ale neskutočne by som chcela. S takými ,,skupinkami'' čo nikoho medzi seba nechcú by si sa určite stretla aj mimo detského domova, ale to určite vieš. Jednoducho takýto ľudia ma svete žijú a zmeniť sa to nedá. Ak si budeš chcieť siahnuť na život, porozmýšľaj, či ti takí úbohí ľudia stoja za to, aby si stratila svoj život. Ja verím, že raz budeš mať šťastie,ale musíš vydržať...;)

Re: Re: Re: Re: Čítajte, nemám naozaj nič

(Tália, 14. 6. 2015 12:05)

Si jediný človek ktorý ma pochopil, keby som sa takto zdôverila niekomu z decáka asi by ma nepochopil. Áno viem že taký ľudia sú aj mimo detského domova, neviem prečo ale v poslednom čase mám nočné mory o mojich rodičoch. V spánku keď som kričala ma tobudil jeden chlapec či som v poho.Je to fakt hrozné a ešte horšie je to že nijaký pár si nepraje pubertiačku. Čo by s ňou tak asi robili. Jedna z personálu mi povedala že ma nikto nechce preto lebo som drzá a namyslená a k tomu ma aj udrela. Asi mala zlú náladu veď 16 ročná potrebuje výchovu však??? Mám velké nadanie na poézie a prózy nvychvalujem sa ale robím to už od detsva a myslím že to viem. Viem trocha najivné. Si milá že so mnou takto komunikuješ a radíš mi. Som rada že človek ako ty je na tejto planéte

Re: Re: Re: Re: Re: Čítajte, nemám naozaj nič

(....:)), 14. 6. 2015 15:31)

A ja som rada, že existuje niekto ako ty :))) Budem ti veľmi držať palce a prosím ak príde po teba nejaký pár určite daj vedieť..ďakujem.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čítajte, nemám naozaj nič

(Tália, 15. 6. 2015 14:44)

Určite dám ale velmi pochibujem :-( strašne mi pomáhaš od vtedy ako ti takto píšem darý sa mi :-D :-D kolko máš vlastne rokou??? Ak to nechceš zverejňovať nemusíš, ale ajk ti to nevadí tak napíš chcem vedieť z kolko ročnou babou píšem ak si o do mňa mladšia nevadí aj tak existuješ ale vážne nemusíš ak nechceš :-D :-D


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34

následující »