Choď na obsah Choď na menu
 


Čelenky sú stále pomerne dosť horúcim trendom a nosia sa v rôznych variáciach. Od tých najjednoduchších po najelegantnejšie, vždy sa dá vybrať niečo, čo sa určite bude hodiť aj k vášmu štýlu. Koniec-koncov, čelenky sú nielen praktické a zbavujú padajúcich vlasov do očí, ale hlavne dopĺňajú náš look - a to je asi to najpodstatnejšie.
Chcete vedieť, čo je momentálne in? Nechajte sa potom inšpirovať piatimi celebritami, ktoré vám ukážu, akú čelenku si vybrať na každú príležitosť.

 


 

Hilary Duff - čierna klasika

Myslím, že podobnú čelenku, akú obľubuje Hilary Duff má snáď každá žena vo svojej výbave doplnkov. To, že je čelenka jednoduchá, čierna a plastová však neznamená, že je nudná - hodí sa ku všetkému a výborne sa nosí spolu s copom, podobne ako u Hilary.
Ak však chcete moju radu, pri výbere plastovej čelenky dbajte na to, aby v jej prostriedku nebol "vytlačený" pásik. Aj keď je to len detail, čelenka potom vyzerá veľmi lacno.

Chic & Glam ako Jessica Alba

Spôsob, akým Jessica Alba nosí čelenky, je jednoducho geniálny. Vlasy sčesané do copu, čelenka ich stiahne a na zadnej časti hlavy vytvorí malý "kopček". Podobné gumičkové čelenky určite nájdete v H&M, kde ich stále majú celú hŕbu. Dúfam, že v jarnej kolekcii budú čelenky doplnené aj v nejakých pekných jarných farbách. Sú vyborné na nosenie hocikam von a ak sú výraznej farby alebo glitrové, perfektne vytiahnu nudu z účesu.

Hippies Miley Cirus

Čelenky, ktoré nosí aj Miley Cirus, sa začínajú tešiť čoraz väčšej obľube. U nás ich síce príliš často nevídam, no v zahraničí je ich nosenie hotový boom. Podobne ako u Jessicy, aj tieto gumičkové "hippies" čelenky nájdete v H&M. Odporúčam ich však nosiť trochu vyššie ako Miley, zhruba v strede čela (prvý obrázok z troch).

Paris Hilton - luxusná hippisáčka

Možno je nadpis trochu prehnaný, no aj tak si myslím, že tieto slová Paris opisujú najlepšie (teda aspoň jej čelenky). Paris má rada flitríky, kamienky a štras a je jasné, že aj jej čelenka musí byť podobná. Keďže v jej prípade ide už pomaly o šperk, odporúčam nosiť skôr na spoločenské udalosti ako na každodenné nosenie. Ak však chcete žiariť, silne odporúčam kamene.

Elegantná ako Victoria Beckham

Victoriin štýl je snáď nepoškvrniteľný a nadčasovo elegantný. A to úplne vždy. Ak je elegancia aj vaše krédo, určite túto sezónu hľadajte široké čelenky s veľkými ozdobami, ktoré zaujmú hneď na prvý pohľad. Uznajte, no nie sú krásne?
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

no jasne

(zuzka, 6. 7. 2012 18:26)

paris hilton

1: 2:...

(bia, 8. 4. 2012 19:30)

mne sa najviac paci 1: Jessica Alba 2: Hilary Duff 3: Paris Hilton a na 4 a 5 : su rovnako Victoria Beckhem a Miley Cyrus
Pravdaze moj nazor

bléééééééééé

(antimiley, 29. 8. 2011 13:11)

Miley vyzera veeeeeeeeeeeeeeeeelmi blbo

:-)

(Didi, 28. 1. 2011 19:59)

Mne sa najviac páčia tie jednoduché čelenky. Miley vizerá čím ďalej tym horšie. Moj názor-nech so sebou niečo robí!!!!!!!!!

originalne celenky maju aj tu

(Estee, 19. 1. 2011 19:34)

http://www.designerscollection.sk/eshop/9-celenky